Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) Online Lektor PL CDA

Bitwa rozpoczyna się między pięcioma superbohaterami, a armią Władcy Ciem, ale złoczyńcy wkrótce okazują się zbyt przytłaczający. Dzięki strzałom M...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

O czym jest Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) 2017 online cały Serial ?

Bitwa rozpoczyna się między pięcioma superbohaterami, a armią Władcy Ciem, ale złoczyńcy wkrótce okazują się zbyt przytłaczający. Dzięki strzałom Mrocznego Amora Szkarłatny Władca akumanizuje jeszcze więcej ludzi, w tym Rudą Kitkę, Pancernika i Królową Pszczół, w wyniku czego zmieniają się we Wściekłą Kitkę, Pancertrapa i Królowa Os, a tym samym Biedronka i Czarny Kot zmuszeni są do odwrotu. Przekształcają się w Aqua-Biedronkę i Aqua-Czarnego Kota, aby uciec kanałami i otrzymać pomoc od mieszkańców Paryża, by opóźnić zaakumanizowaną armię, a następnie udać się do Wieży Eiffla, w celu zmierzenia się ze Szkarłatnym Władcą. Czarny Kot niszczy berło Szkarłatnego Władcy, usuwając w ten sposób wpływ Asystury na moce Władcy Ciem. Pancernik, Królowa Pszczół i Ruda Kitka dołączają do Biedronki i Czarnego Kota. Władca Ciem znalazł się w pułapce. Sfrustrowana Asystura bierze Miraculum Pawia i zmienia się w Mayurę. Mayura używa jednego ze swoich piór, w celu stworzenia gigantycznego potwora, aby pomóc uciec Władcy Ciem. Biedronka zdaje sobie sprawę, że mają do czynienia z innym posiadaczem Miraculum. Podczas, gdy Biedronka zwraca wszystkie pożyczone Miracula do Mistrza Fu, Gabriel wraca do domu i rozmawia z Natalią, mówiąc jej, że Miraculum Pawia jest uszkodzone i ostrzega ją, aby nie używała go ponownie, a ona odpowiada, że ​​nie mogła pozwolić, aby stało się mu coś złego, ponieważ bardzo się o niego troszczy. Później Marinette i jej przyjaciele urządzają piknik, aby uczcić dzień bohaterów. Gdy Adrien przygotowuje się do wyjścia, przypominając Marinette o wszystkich dobrych rzeczach, które dla wszystkich zrobiła, Marinette w końcu zbiera się na odwagę i całuje go w policzek.

Gdzie zobaczyć cały film Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) 2017 online po polsku i czy to dobra produkcja?

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) to Serial online z roku 2017. Serial online to świetny sposób na oglądanie najnowszego hollywoodzkiego hitu lub najnowszego serialu telewizyjnego. Możemy też obejrzeć film z napisami, jeśli nie mówimy po angielsku. Z Needflix.pl możemy pobrać dowolny Serial i obejrzeć go bez połączenia z internetem. Ocena użytkowników o Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) to 6.3. Dlatego śmiemy twierdzić że Serial bardzo podoba się ludziom i warto poświecić 2h 18min aby zobaczyć Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 2 - Mayura (Dzień Bohaterów — Część 2) do końca. NeedFlix to również bardzo dobre miejsce do oglądania FILMÓW i SERIALI online.

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 2017 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba!

 • Avatar lukon Użytkownik lukon

  podoba mi sie

  +2
 • Avatar esmeralda Użytkownik esmeralda

  Mogliby dac wiecej

  +45
 • Avatar bartus1928 Użytkownik bartus1928

  Kozak serial!

  +21
 • Avatar martaeczka Użytkownik martaeczka

  takiego zakończenia sezonu sie nie spodziewałam? juz nie moge sie doczekac kolejnego sezonu ....

  +14
 • Avatar robciek Użytkownik robciek

  Czad, serial oceniam 8/10

  +19
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar Marcin46 Użytkownik Marcin46

  Super strona, dzięki której mogę oglądać moje ulubione filmy i seriale! Widać że dużo ludzi tu ogląda bo serwery wieczorami przeciążone, ale wystarczy się zarejestrować i jest git! Tutaj zdecydowanie lepsza jakość niż na youtubie

  +45
 • Avatar WojtekPs Użytkownik WojtekPs

  Muszę podziękować znajomym za polecenie :) Faktycznie można tutaj oglądać w najwyższej jakości. Dodałem sobie NeedFlix do zakładki. :)

  +9
 • Avatar nickinick Użytkownik nickinick

  Po rejestracji wszystko śmiga aż miło. Najnowsze filmy online i seriale online jakie można znaleźć w necie. Dzięki NeedFlix!!

  +38

Polecane Seriale