Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) Online Lektor PL CDA

Marinette przynosi swoje kolczyki do szkoły, choć wciąż jest zdenerwowana swoim błędem. Adrien znów wymyka się do szkoły. Chloé drwi z Ivana. Marin...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

O czym jest Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) 2015 online cały Serial ?

Marinette przynosi swoje kolczyki do szkoły, choć wciąż jest zdenerwowana swoim błędem. Adrien znów wymyka się do szkoły. Chloé drwi z Ivana. Marinette uspokaja Ivana; zachęcony przez nią, Ivan śpiewa Mylène piosenkę miłosną, ale ją odstrasza. Zmienia się ponownie w Kamienne Serce i przejmuje kontrolę nad swoimi duplikatami z Paryża, które ożywają. Gdy Alya ściga Kamienne Serce i Czarnego Kota, aby sfilmować bitwę; Marinette biegnie za nią, chcąc przekazać jej kolczyki. Widząc niebezpieczeństwo, Marinette nie ma innego wyjścia, jak się przemienić. Rój akum wylatuje z ust Kamiennego Serca, tworząc twarz Władcy Ciem, który ogłasza całemu Paryżowi, że zostaną oszczędzeni, jeśli Biedronka i Czarny Kot oddadzą mu swoje Miracula. Biedronka odmawia, twierdząc, że Władca Ciem jest tym, który myli się i czyści chmurę akum. Później ojciec Adriena pozwala mu chodzić do szkoły, a Marinette stawia się Chloé, zajmując jej miejsce. Tego wieczoru po szkole na zewnątrz pada deszcz; Adrien podaje Marinette parasolkę i od tego momentu dziewczyna jest w nim zakochana.

Gdzie zobaczyć cały film Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) 2015 online po polsku i czy to dobra produkcja?

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) to Serial online z roku 2015. Serial online to świetny sposób na oglądanie najnowszego hollywoodzkiego hitu lub najnowszego serialu telewizyjnego. Możemy też obejrzeć film z napisami, jeśli nie mówimy po angielsku. Z Needflix.pl możemy pobrać dowolny Serial i obejrzeć go bez połączenia z internetem. Ocena użytkowników o Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) to 7.5. Dlatego śmiemy twierdzić że Serial bardzo podoba się ludziom i warto poświecić 2h 18min aby zobaczyć Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Sezon 1 - Kamienne Serce (Początki — Część 2) do końca. NeedFlix to również bardzo dobre miejsce do oglądania FILMÓW i SERIALI online.

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 2015 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba!

 • Avatar lukon Użytkownik lukon

  podoba mi sie

  +2
 • Avatar esmeralda Użytkownik esmeralda

  Mogliby dac wiecej

  +45
 • Avatar bartus1928 Użytkownik bartus1928

  Kozak serial!

  +21
 • Avatar martaeczka Użytkownik martaeczka

  takiego zakończenia sezonu sie nie spodziewałam? juz nie moge sie doczekac kolejnego sezonu ....

  +14
 • Avatar robciek Użytkownik robciek

  Czad, serial oceniam 8/10

  +19
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar Marcin46 Użytkownik Marcin46

  Super strona, dzięki której mogę oglądać moje ulubione filmy i seriale! Widać że dużo ludzi tu ogląda bo serwery wieczorami przeciążone, ale wystarczy się zarejestrować i jest git! Tutaj zdecydowanie lepsza jakość niż na youtubie

  +45
 • Avatar WojtekPs Użytkownik WojtekPs

  Muszę podziękować znajomym za polecenie :) Faktycznie można tutaj oglądać w najwyższej jakości. Dodałem sobie NeedFlix do zakładki. :)

  +9
 • Avatar nickinick Użytkownik nickinick

  Po rejestracji wszystko śmiga aż miło. Najnowsze filmy online i seriale online jakie można znaleźć w necie. Dzięki NeedFlix!!

  +38

Polecane Seriale